Klinika Medycyny Estetycznej SERELJA

serelja warszawa

nasz zespół

Magdalena Siekacz Serelja

magdalena siekacz

Współwłaścicielka i Prezes Zarządu

Przedsiębiorczyni, spełniona matka i żona. Swoją karierę rozpoczęła w branży badań klinicznych 17 lat temu, po powrocie ze Stanów Zjednoczonych, gdzie spędziła 13 lat. Pierwsze kroki i doświadczenie zdobywała w Centrum Onkologii w Warszawie, następnie w globalnym koncernie HUB AstraZeneca, Janssen-Cilag oraz w firmach CROs. W 2017 roku, wspólnie z mężem otworzyła firmę CROS CRO, aby kontynuować swoją karierę w badaniach klinicznych. W 2020 roku założyła spółkę PCS, w ramach której funkcjonuje Ośrodek Badań Klinicznych, Przychodnia wielospecjalistyczna Strefa Zdrowia oraz Klinika Ketaminy. Motto zawodowe: „Higher quality, healthier patients” (Wysoka jakość, zdrowsi pacjenci) jest drogowskazem do sukcesu. Kocha ludzi, dlatego ogromny nacisk kładzie na relacje z drugim człowiekiem.

Adam siekacz

Współwłaściciel i Wiceprezes Zarządu

Współzałożyciel firmy CROS CRO sp. z o.o., gdzie pełni funkcję Prezesa Zarządu. Dyrektor Operacyjny firmy PCS sp. z o.o., właściciela ośrodka badań klinicznych faz I-IV, a także Strefy Zdrowia, Strefy Piękna i Kliniki Ketaminy w Ładach pod Warszawą.

Absolwent Politechniki Łódzkiej, wydziału Chemii i Biochemii Technicznej, a także MBA przy wydziale zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Przez długie lata związany z międzynarodowym, holenderskim koncernem DSM, w którym pełnił funkcje związane ze sprzedażą i marketingiem, będąc jednocześnie odpowiedzialnym za oddział firmy w Polsce jako Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu. Pełnił funkcje członka rad nadzorczych takich firm jak Polfa Tarchomin czy LOT AMS, obecnie zasiada w radzie nadzorczej PKO Leasing SA.

Modelowanie sylwetki i kosmetologia

Technik farmaceutyczny i technik Usług Kosmetycznych. Praca jest jej pasją. Systematycznie uczestniczy w różnego rodzaju szkoleniach, by aktualizować swoją wiedzę teoretyczną. Jej misją jest nie tylko upiększanie, ale również dbanie o dobry wygląd całego ciała. W wolnym czasie podróżuje i czyta książki.

Magister fizjoterapii, dyplomowana masażystka z długoletnim doświadczeniem w branży beauty. Swoje doświadczenie zdobywała w najlepszych klinikach i SPA w Warszawie. Ekspert w dziedzinie wyszczuplania i modelowania sylwetki oraz poprawy jakości skóry. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Interesuje się dietetyką, kosmetologią holistyczną oraz szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Wolny czas poświęca rodzinie i przyjaciołom. Miłośniczka pieczenia ciast i tortów.

Technik usług kosmetycznych. Rzetelnie i z zaangażowaniem wykonuje swoją prace. Zawsze uśmiechnięta i wesoła. Specjalizuje się w zabiegach na ciało redukujących tkankę tłuszczową, antycellulitowych, ujędrniających przy użyciu maszyn (technologii) Onda, Storz i Icoone Laser 2. Największą satysfakcją i nagrodą jest dla niej uśmiech na twarzy klientek i stałe ich powroty. Interesuje się nowościami na temat nowoczesnej technologii w kosmetyce. Uwielbia słońce, dobry film oraz podróże.

Katarzyna kosmetolog Serelia

Dyplomowana kosmetolog kliniczna o pasji do naukowych innowacji i nowoczesnych technologii w branży beauty. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów, regularnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział licznych szkoleniach. Zdobyte umiejętności wykorzystuje w praktyce, promując holistyczne podejście w kosmetologii. Indywidualne podejście do klienta  jest dla niej priorytetem, poprzedzone  szczegółowym wywiadem i konsultacją, co gwarantuje najwyższą jakość zabiegów. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy oraz zabiegach wyszczuplających. Osoba o wszechstronnych zainteresowaniach i umiejętnościach, a jej motto to “W zdrowym ciele- zdrowy duch i zdrowy wygląd”. Swoją ciekawość świata przekłada na pracę, którą łączy również z duszą artystyczną i podróżami.

Klaudia Serelja

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu modelowania sylwetki oraz epilacji laserowej. Na co dzień jest studentką kosmetologii, dzięki czemu może rozwijać swoją wiedzę. Czas wolny spędza z przyjaciółmi i podróżując.

medycyna estetyczna

przemysław janik

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ponadto jestem certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej w trakcie studiów podyplomowych z Medycyny Estetycznej. Poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej.

Należę do Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Stawiam na indywidualne podejście, pełne zrozumienie potrzeb pacjenta oraz bezpieczeństwo i skrupulatność, co pozwala mi osiągnąć naturalny i oczekiwany efekt. W zabiegach najważniejsza jest dla mnie profilaktyka oraz wydobycie naturalnego piękna. Zawsze kieruje się holistycznym podejściem do problemu – w terapiach uwzględniam styl życia, aktywność fizyczną oraz dietę Pacjenta.

Czas wolny od pracy staram się spędzać aktywnie praktykując jogę, ćwicząc na siłowni lub grając w squasha.

stylizacja rzęs i brwi

Weronika

Weronika jest certyfikowaną stylistką brwi i rzęs. Branżą beauty zajmuje się od 3 lat. Jest to nie tylko praca, ale także jej hobby. W swojej pracy uwielbia kontakt z klientem i rozmowy z nimi. Nie boi się wyzwań, do swoich stylizacji lubi dodać trochę koloru, diamencików czy nieoczywistego skrętu.

Do każdej klientki podchodzi indywidualnie i stara się jak najlepiej zrozumieć oczekiwania. Na co dzień jest także studentką Uczelni Techniczno-Handlowej, dzięki czemu może rozwijać swoje zainteresowania z obszaru marketingu oraz sprzedaży.

Jest osobą aktywną lubiącą czerpać energię ze sportu. Jej nieodłącznym elementem życia są też podróże.

fizjoterapia

krzysztof pakuła

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Pracuję z pacjentami z problemami ortopedycznymi, neurologicznymi. Posiadam duże doświadczenie w leczeniu dolegliwości bólowych w obrębie narządu ruchu.

  • Terapia manualna wg koncepcji Kaltenborn-Evjenth
  • Rozszerzony kurs torowania nerwowo-mięśniowego (PNF)
  • Neuromobilizacje w Terapii Manualnej
  • Manipulacje krótkodźwigniowe
  • Kinesiotaping
  • Igłowanie suche
  • Masaż limfatyczny, klasyczny, segmentarny
  • G-EO System

refleksologia

monika malesa

Jestem terapeutką holistyczną, zgłębiam tajniki ciała i duszy, aby skutecznie prowadzić w drodze do siebie.

Uzyskałam państwowy tytuł masażysty w Tajlandii, uczyłam się masażu Kobido, masażu akupresurowo-limfatycznego. Jestem również Konsultantem Kronik Akaszy oraz Terapeutą Kosmoenergetyki.
Od ponad roku moje serce skradł jednak Metamasaż i Refleksologia TREE Therapeutic Reflexology Emotional Equlibrium, czyli DRZEWO Terapeutyczna Refleksologia Emocjonalnym Balansem.

Jest to intuicyjna metoda wykonywania refleksologii dłoni i stóp, podczas której patrzymy na człowieka przez pryzmat nagromadzonych w nim emocji. Refleksologia TREE bazuje na bardzo dokładnym TREE-refleksologicznym opracowaniu dłoni i stóp przy jednoczesnej pracy z emocjami skumulowanymi w ciele klienta. Wykorzystuje do tego przede wszystkim TREE Oddech, TREElogię, Słowa Klucze oraz wiele innych Narzędzi Terapeutycznych TREE. Zawiera w sobie między innymi elementy zaczerpnięte z synchronizacji kwantowej, medycyny germańskiej, ustawień systemowych:

TREE Medytacje, TREE Wizualizacje, TREE Opowieści, TREE Ćwiczenia, TREE Informacje, TREE Fakty, czyli cały zestaw TREE Narzędzi do wykorzystania przez klienta w życiu codziennym.

Warto wybrać TREE Refleksologię w celu dokładnego przepracowania ciała, uwolnienia skumulowanych w nim emocji, podniesienia odporności organizmu i wibracji całego ciała.

podolog

justyna jędrzejewska

Specjalista ds. podologii. Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, doświadczenie zdobywała u boku najlepszych specjalistów w Polsce. Uczestniczka kongresów, szkoleń i kursów z dziedziny podologii. 

W branży podologicznej od 2016 roku. Stale doskonali umiejętności i wiedzę uczestnicząc w szkoleniach z zakresu podologii.

Prywatnie żona i mama dwojaczków, pasjonatka prac ogrodowych.

pielęgniarka

Beata

Licencjat pielęgniarstwa. W 2023r. uzyskałam tytuł Specjalisty w dziedzinie Pielęgniarstwa Rodzinnego. Od niespełna 6 lat realizuję się w zawodzie oraz szkolę się i poszerzam wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu pielęgniarki. Dzięki wysokim kwalifikacjom zapewniam optymalną opiekę nad pacjentami zgodnie z obowiązującymi standardami.