SERELJA

nasz zespół

Magdalena Siekacz Serelja

magdalena siekacz

Współwłaścicielka i Prezes Zarządu

Przedsiębiorczyni, spełniona matka i żona. Swoją karierę rozpoczęła w branży badań klinicznych 17 lat temu, po powrocie ze Stanów Zjednoczonych, gdzie spędziła 13 lat. Pierwsze kroki i doświadczenie zdobywała w Centrum Onkologii w Warszawie, następnie w globalnym koncernie HUB AstraZeneca, Janssen-Cilag oraz w firmach CROs. W 2017 roku, wspólnie z mężem otworzyła firmę CROS CRO, aby kontynuować swoją karierę w badaniach klinicznych. W 2020 roku założyła spółkę PCS, w ramach której funkcjonuje Ośrodek Badań Klinicznych, Przychodnia wielospecjalistyczna Strefa Zdrowia oraz Klinika Ketaminy. Motto zawodowe: „Higher quality, healthier patients” (Wysoka jakość, zdrowsi pacjenci) jest drogowskazem do sukcesu. Kocha ludzi, dlatego ogromny nacisk kładzie na relacje z drugim człowiekiem.

Adam siekacz

Współwłaściciel i Wiceprezes Zarządu

Współzałożyciel firmy CROS CRO sp. z o.o., gdzie pełni funkcję Prezesa Zarządu. Dyrektor Operacyjny firmy PCS sp. z o.o., właściciela ośrodka badań klinicznych faz I-IV, a także Strefy Zdrowia, Strefy Piękna i Kliniki Ketaminy w Ładach pod Warszawą.

Absolwent Politechniki Łódzkiej, wydziału Chemii i Biochemii Technicznej, a także MBA przy wydziale zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Przez długie lata związany z międzynarodowym, holenderskim koncernem DSM, w którym pełnił funkcje związane ze sprzedażą i marketingiem, będąc jednocześnie odpowiedzialnym za oddział firmy w Polsce jako Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu. Pełnił funkcje członka rad nadzorczych takich firm jak Polfa Tarchomin czy LOT AMS, obecnie zasiada w radzie nadzorczej PKO Leasing SA.