Klinika Medycyny Estetycznej SERELJA

STREFA PYSZNOŚCI

Zapraszamy do Strefy Pyszności! 🥪☕🍰

Czy macie ochotę na chwilę relaksu i rozkoszowania się wyjątkowymi smakami? Serdecznie zapraszamy na kawę, herbatę, pyszne ciasta, aromatyczne zapiekanki oraz orzeźwiające smoothie!

W naszej Strefie Pyszności każdy znajdzie coś dla siebie – czy to na szybki przekąsek, relaksującą chwilę z ulubioną herbatą, czy też spotkanie ze znajomymi przy pysznym cieście. A jeśli jesteście po zabiegach w klinice Serelja, to tym bardziej zachęcamy do odwiedzenia naszej strefy, aby dopełnić swoją wizytę wyjątkową chwilą smaku i relaksu!

Dołączcie do nas już dzisiaj i pozwólcie sobie na chwilę przyjemności w towarzystwie aromatycznych zapachów i wyśmienitych smaków!

☎Zadzwoń: tel. 533 455 622

⏰ Jesteśmy dla Was otwarci:
PON-PT 9:00-19:00
SOB-NDZ 10:00-19:00

strefa pyszności
ścieżka sensoryczna Serelja

Zapraszamy do naszego uroczego ogrodu, gdzie czekają na Was niezapomniane doznania i chwile relaksu! 🌳☀

Odkryjcie naszą ścieżkę sensoryczną, która w magiczny sposób pobudzi Wasze zmysły i pozwoli oderwać się od codzienności. Spacerując po niej, poczujecie zapach kwiatów, dotkniecie miękkiej trawy pod stopami, usłyszycie szum liści wiatru i zobaczycie barwne ptaki przelatujące nad głowami. To niezapomniane doświadczenie dla ciała i umysłu!

Poza tym zapewniamy mnóstwo miejsca do zabawy i relaksu. Dla najmłodszych przygotowaliśmy strefę, gdzie mogą się swobodnie bawić i cieszyć czasem na świeżym powietrzu. Dla dorosłych natomiast mamy przytulne miejsca do odpoczynku, gdzie możecie nacieszyć się spokojem i pięknem przyrody.

Czekamy na Was z otwartymi ramionami, gotowi na wspólne chwile w otoczeniu natury! 🌿💫

strefa pyszności herbata
strefa pyszności kawa