Klinika Medycyny Estetycznej SERELJA

serelja warszawa

stylizacja rzęs

Przedłużanie rzęs — zabieg przedłużania naturalnych rzęs to zabieg, który znacznie odmieni spojrzenie. Rzęsy naturalne zyskają długość, a nawet objętość, która jest bardzo pożądana przez klientki. Przedłużanie rzęs jest idealnym rozwiązaniem dla klientek, które nie chcą wykonywać codziennego makijażu. Z pewnością zyskają czas, a oprawa oka nie będzie gorsza niż ta w codziennym makijażu.

Stylizacja rzęs 1:1 klasyczna — przedłużanie rzęs można wykonać metodą podstawową, czyli jedna rzęsa syntetyczna jest przyklejana do jednej naturalnej rzęsy klientki. Rzęsy wykorzystywane do tej metody są grubsze.

Stylizacja rzęs objętości 2:1 oraz light volume — zabieg przedłużania rzęs metodą objętościową polega na doklejeniu stworzonej kępki, która w zależności jaką objętość wykonujemy, zawiera 2, 3, 4 i więcej cienkich rzęs. Kępka jest budowana podczas zabiegu. Rzęsy są cienkie i bardzo cienkie.

Laminacja rzęs to zabieg łączący odżywienie, uniesienie, podkręcenie oraz przyciemnienie rzęs. Idealny dla Pań chcących „odpocząć” od przedłużania. Rzęsy będą wzmocnione, jedwabiste, a tusz będzie się lepiej trzymać i nie będzie się kruszyć. Zabieg utrzymuję się od 4 do 6 tygodni, czasami nawet do 8 tyg.

cennik