Klinika Medycyny Estetycznej SERELJA

serelja warszawa

pedicure

Pedicure to zabieg pielęgnacyjny skupiający się na stopach i paznokciach u stóp. Typowe kroki wykonywane podczas pedicure to:

  1. Usuwanie lakieru do paznokci: Jeśli paznokcie są pomalowane, pierwszym krokiem jest ich usunięcie przy użyciu zmywacza do paznokci.
  2. Przygotowanie i kształtowanie paznokci: Paznokcie u stóp są przycinane, pilowane i nadawane odpowiedniego kształtu.
  3. Kąpiel wodna: Stopy mogą być zanurzane w specjalnym roztworze lub kąpieli, aby zmiękczyć skórę i paznokcie, co ułatwia ich pielęgnację.
  4. Usuwanie zrogowaceń i martwego naskórka: Po zmiękczeniu skóry stóp, kosmetyczka usuwa zrogowacenia i martwy naskórek przy użyciu specjalnych narzędzi.
  5. Peeling: Czasami stosuje się delikatny peeling do stóp, aby usunąć martwe komórki skóry i wygładzić jej powierzchnię.
  6. Aplikacja lakieru do paznokci: Na zakończenie pedicure można nałożyć lakier do paznokci w wybranym kolorze lub pozostawić paznokcie naturalne, stosując tylko błyszczący lakier utrwalający.
 

Pedicure to zabieg pielęgnacyjny a także forma relaksu i dbałości o wygląd, która pomaga poprawić wygląd i kondycję stóp oraz zapewnia uczucie odprężenia i komfortu.

Pedicure stóp Serelja

cennik PEDICURE