Klinika Medycyny Estetycznej SERELJA

Warsztaty

Preludium Twojego życia - wibracje dzieciństwa i dorosłości

niedziela, 13 sierpnia, 9:30-19:00

Jeśli czujesz, że utknęłaś w pewnych obszarach życia, ciągle napotykasz trudności finansowe, masz wyzwania w relacjach uczuciowych lub partnerskich, doświadczasz nieuzasadnionych emocji takich jak strach, lęk czy złość, masz nierozwiązane sprawy rodzinne, cierpisz na fizyczne dolegliwości lub chorobę, której przyczyny chciałabyś poznać – to te warsztaty są dla Ciebie!

To w naszych przekonaniach leży moc do kreowania pięknego, odważnego życia, przepływu finansowego i budowania wymarzonego biznesu. Transformując swoje schematy, odblokujesz przepływ w każdym aspekcie Twojego życia. Pozbędziesz się zwątpienia, strachu, niepewności! Zaczniesz realizować swoje pomysły z lekkością i radością.

Zamiast paniki i lęku w nagłych sytuacjach, zaczniesz w spokoju otwierać się na najlepsze rozwiązania. Zapraszamy Cię do transformującej przestrzeni, w której nauczysz się wykorzystywać swoją moc twórczą, uzdrowisz podświadomość z niesprzyjających programów, osiągniesz harmonię i odkryjesz swoje dary i talenty. Trzymamy dla uczestniczek delikatną i bezpieczną przestrzeń, na którą się świadomie umawiamy. Opieramy się na pierwotnej strukturze kręgu, która wedle naszego doświadczenia najlepiej wspiera kobiecą transformację.

Jesteś kobietą pełną mocy, która sięga po swoje!

Przy zapisie do 08.08 inwestycja 980 zł.

Szczegółowe informacje:

 

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ 

Praca z cieniem 

Praca z cieniem to świadoma terapia z najbardziej stłumionymi, zawstydzonymi i zaniedbanymi fragmentami Twojej psychiki. 

Są to najgłębsze, najciemniejsze części twojej duszy z zamiarem wydobycia na światło wszystkiego, co było ukryte lub uciszone. 

To, co pozostaje niewypowiedziane, nadal będzie oddziaływać z siłą huraganu na wszystko i wszystkich wokół, których dotknie. 

 Twój cień jest często dla Ciebie nieznany.Składa się z najbardziej pierwotnych Twoich doświadczeń życiowych. Twój cień nie będzie widoczny, dopóki nie zostanie rzucony na kogoś innego. Praca z cieniem nie jest łatwa. Nie jest przyjemna i nie należy tego lekceważyć. Praca z cieniem to intensywna refleksja nad najciemniejszymi, najbardziej odrzuconymi częściami Twojej psychiki. 

 

Czytanie emocjonalnych wspomnień ze stóp 

Stopy są naszymi korzeniami, a korzenie to nie tylko połączenie z ziemią. To również rodzice, ród i różne uwikłania rodzinne, Dusza i plan życia.Wszyscy jesteśmy obdarzeni wspaniałym ciałem, które chce nam powiedzieć coś więcej. Nauczmy się je odkrywać, słuchać i czytać.Ciało nie kłamie.Traumy rodowe – nie doświadczyliśmy ich osobiście, często zupełnie nie zdajemy sobie z nich sprawy, a jednak mają na nas wpływ. Jesteśmy z naszych przodków, powielamy ich matrycę, a więc także ich pamięć komórkową, nawet tą nieuświadomioną, a przenoszoną z pokolenia na pokolenie.Rodzina jest często pierwotnym środowiskiem, w którym doświadczamy różnych form miłości, wsparcia, ale również stresu, konfliktów i traumy. Interakcje z naszymi bliskimi mogą wpływać na nasze poczucie własnej wartości, bezpieczeństwo, zaufanie i zdolność do wyrażania i regulowania emocji. 

Praca z emocjami 

Emocje ukryte w ciele są często głęboko zakorzenione i mogą pozostawać niezauważone przez dłuższy czas. Powstają w wyniku różnych doświadczeń, traum, nieprzetworzonych emocji czy niewyrażonych potrzeb. 

Skumulowane, głęboko zakopane trudne emocje w ciele mają ogromny wpływ na nasze życie 

Badania pokazują, że 80% ludzi ma zaniżone poczucie własnej wartości i nie radzi sobie z emocjami. 

Praca z emocjami przynosi niezwykłe efekty. 

Prowadzi do zwiększenia samoświadomości, możemy lepiej zrozumieć swoje preferencje, wartości, talenty i mocne strony. To z kolei umożliwia nam identyfikację i rozwinięcie naszego potencjału. 

Pomaga nam odkryć to, co nas naprawdę pasjonuje i co sprawia, że czujemy się pełni energii. Poprzez świadome badanie swoich emocji, odkrywamy nowe zainteresowania, hobby i dziedziny, które stanowią nasz potencjał. Podejmujemy świadome decyzje. 

 Praca z emocjami pomaga nam zbudować zdrowsze i bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi. 

Nasza świadomość emocjonalna pozwala nam lepiej rozumieć emocje innych osób, co sprzyja większej empatii i lepszemu komunikowaniu się. Umożliwia nam też na bardziej konstruktywne rozwiązywanie konfliktów. 

 

Ćwiczenia metodą Lowena 

Zajęcia wykorzystujące założenia Bioenergetyki Lowena nazywają się „3xP” – pozwalam, puszczam, poddaję. 

Co najtrudniej nam „puścić”? Kontrolę, różne przywiązania (choćby do urody), troski, niepokoje, żale, ambicje. Nie jest też łatwo „puścić” ludzi – rodziców, byłego partnera… 

Ustawienia Systemowe Hellingera 

Celem metody ustawień rodzinnych jest ujawnienie oraz transformacja nieświadomych sił panujących w systemie rodzinnym. 

 Ustawienie to proces głębokiej transformacji na wielu płaszczyznach życia; relacyjnej, emocjonalnej, somatycznej, duchowej, związanej z rozwojem osobistym oraz zawodowym. 

  • Cena: 1 200 zł (w cenie napoje, zdrowe przekąski oraz lunch)
  • Płatność: przelewem 500 zł zaliczki, reszta gotówką w dniu spotkania PCS sp. z o.o. 38 1140 0026 0000 4258 9400 1001
  • Miejsce: Strefa Zdrowia, ul. Długa 34, 05-090 Łady pod Warszawą (5 km od Lotniska Chopina)
  • Więcej informacji: +48 692 812 722, magdalena.karpiesiuk@cm-strefapiekna.pl