Klinika Medycyny Estetycznej SERELJA

Dzień kobiet

8 marca w Strefie Piękna odbyło się inspirujące spotkanie dedykowane dla kobiet, które połączone było z wernisażem artystki Magdaleny Kapeli. Spotkanie zainaugurowali założyciele Strefy Piękna – Magdalena i Adam Siekacz, dla których zdrowie i dobre samopoczucie Pacjentów są najważniejsze:

„Założeniem Strefy Piękna jest przywrócenie wiary w siebie i odkrycie swojego piękna na nowo. Bardzo często ściśle wiąże się to z tym, jak wyglądamy. Dlatego naszym zadaniem jest sprawić, aby Pacjent czuł się dobrze we własnej skórze. Dbamy o zdrowie naszych Pacjentów oraz podkreślamy to, co najpiękniejsze!” – mówiła założycielka kliniki Strefa Piękna pani Magdalena Siekacz.

Następnie, Kosmetolog Agnieszka Karpińska zaprezentowała uczestniczkom najnowszy, autorski zabieg intensywnie odmładzający – My Skin.

My Skin to innowacyjne połączenie nowych technologii z zabiegiem pielęgnacyjnym. Skóra po zabiegu jest natychmiastowo ujędrniona i wygładzona.

Pracownicy zaprezentowali także podczas spotkania najnowsze urządzenia do modelowania sylwetki Icoone Laser 2 Med, Onda oraz Strorz Medical. Icoone Laser 2 Med to najnowsze urządzenie, które likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry! Storz Medical to terapia falami akustycznymi jest jedną z najbardziej skutecznych metod w redukcji zaawansowanego cellulitu oraz zbitej tkanki tłuszczowej! Zabieg ONDA Deka® to rewolucyjna, nieinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Efekty po zabiegu są natychmiastowe!

W przyszłości zamierzamy tworzyć cykliczne spotkania, podczas których kobiety będą mogły wymieniać się swoimi doświadczeniami (również z obszaru biznesu), a także zyskają okazję, by poznać inne, inspirujące osoby, a przede wszystkim poświęcić czas na to, by zatroszczyć się o siebie i na nowo odkryć swoje naturalne piękno.

Piękno jest w Tobie! Postaw na siebie!